1-3KS Screen Protector Mäkké fólie Pre Redmi Poznámka 9s Hydrogel film Pre Redmi Poznámka 9 Pro Max Pre Redmi Poznámka 8T 8 Pro nie sklo

u82480
Skladom
€1.25 €2.51

Informácie o výrobku Materiál : Vysoko kvalitná Hydrogel Film Funkcie : - Nové Hydrogel mäkké film poskytuje vysokú ochranu pre váš displej. - Hydrofóbne a Oleophobic povlak zabrániť telefónu z škvrny, ako je olej, odtlačky prstov, atď. - Super tenký a vysoká transparentnosť dizajn zaručuje HD prezeranie skúsenosti. - Vysoká citlivosť a reakcie, rovnako ako pôvodné obrazovke škrabance na displeji sa prirodzene obnoviť, tým jemnejší, tým rýchlejšie - Výrazne zvýšiť obrazovky Robustné, nie je potrebné sa obávať obrazovka je nestabilné pre každodenné použitie - Hydrogel mäkké film je najviac vhodný ochranný film na trhu pre zakrivené obrazovky.Tipy : Prosím uviesť, že obrázky sú len na prezentáciu.Budeme loď právo Hydrogel Film pre váš telefón, ako si poradí.

Štítky: držiak do vozidla redmi 9 pro, redme poznámka 9 pro 128, klip šošovky poznámka 5 pro, redmi 9 pro bangladéš cenu, redme poznámka 5 pro gless, aktívny kryt redmivnote 9 pro, redmi poznámka 9 pro prípade kenzo, readme poznámka 9 pro max, full armor redmi poznámka 5 pro, domy wiaomi poznámka 9 pro.

Špecifikácia

  • Edge-to-edge Pokrytie: áno
  • Použitie: mobilný telefón
  • Druh: Predné Film
  • Názov Značky: MissMango
  • Kompatibilný Telefón Značky: Xiao