Elektrické Nohy Súbor Brúska Odumreté Mozoľov Remover Pre Nohy Pedikúra Nástroje Nohy Starostlivosti Pre Ťažko Popraskané Nohy Súbory Čisté Nástroje

u12451
Skladom
€2.44 €3.54

Funkcia:

Ideálny Elektronický Nohy Súbor, Dual-Speed Mozoľov Odstraňovač

SALÓN VÝSLEDKY: Prečo si riziko sebapoškodzovania s staré päty škrabka na nohy alebo mozoľov odstraňovač chemikálie, keď môžete ľahko získať profesionálne výsledky vo vašej domácnosti s našimi elektrické nohy mozoľov remover.

SILNÉ NOHY MOZOĽOV REMOVER: bez Námahy odstráni odumreté kožné a tvrdé mozole s 2000 Otáčky power - nano-oderu hlavy otočiť vo vysokej rýchlosti perfektny odumreté remover pre nohy.

OKAMŽITÉ VÝSLEDKY: Hodinky s prekvapením ako naše elektrické mozoľov remover pre nohy výbuchy prostredníctvom odumreté kožné a ťažko odstrániteľné mozoľov, ktoré odhaľujú hladkú pokožku - a so vstavaným vo vákuu, je tu žiadny neporiadok!S vám už nebudú musieť trpieť suché, popraskané päty v-medzi návštevy.Teraz môžete mať pedikúra-hodné nohy, Kedykoľvek budete chcieť.

Dva spôsoby práce: môže To byť mobile s 4×AAA batérie do práce.Súčasne môže byť pripojený k USB kábel do práce.

Prenosné Nohy Elektrické Vákuové Adsorpcie Nohy Brúska:

Môžete mať malé Prenosné Nohy Elektrické Vákuové Adsorpcie Nohy Brúska, špeciálny darček pre vašu rodinu a priateľov.

Popis:

Materiál:ABS + Elektronických Komponentov + Letectva kremičitý piesok

Farby:Modrá,Červená

Obsah Balenia:

1*USB Nabíjanie CableHost

1*Hrubé Pieskovec

1*Kefa

Poznámka:

Vezmite prosím na vedomie, že fyzická žiadny obraz, tak svetlé, v závislosti na vašom monitore, farba je nevyhnutné, aby myseľ obísť.

Handričkou občas malý kaz: jumper, chýbali, závit nevyhnutné.Drobné chyby, nemá vplyv na veľký účinok.

Štítky: nohy poľský, 10 mm brúska, nohy brúska, mozoľov škrabka, nohy brúska, Nohy Rašpľa, nohy súbor, mozoľov brúska, odumreté brúska, mozoľov stroj.

Špecifikácia

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: KuZHEN