Zodpovedajúce Master Ploche Stolová Hra, Pamäť, Logické Myslenie Školenia Hračky Pre Deti, Učenie, Vzdelávanie

u12063
Skladom
€13.59 €27.17

Funkcie:

Rodina Zábavné Hry: Táto hra môže rozvíjať svoje riešenia problémov a rozpoznávania zručnosti.Test vaša zručnosť prepínanie a otáčali bloky, ako rýchlo, ako je to možné.Je ideálny pre hru v noci s rodinou a priateľmi.

Zodpovedajúce Master Hračky: 20 x hrateľné blok (4 skupín, 5 rôznych blokov v každej skupiny), 60 x vzor karty (12 kariet z 5 úrovne náročnosti: úroveň obtiažnosti je indikované počet línií, na hranici každej karty), 1 x zodpovedajúce master dosková hra pravidlo.

Ako Hrať: Deti Zhodou Hračky sú farebné a ľahké a zábavné pracovať, aj keď ste zdôrazňuje, aby miesto nich je tá správna kombinácia.Hráči šprinty usporiadať súbor 5 bloky tak, aby sa zápas vzor zobrazené na karte.Prvý hráč uspieť chytí kartu a nový zodpovedajúce rasy začína.Hráči súťažiť zariadiť 5 štvorcov, aby zodpovedali vzoru uvedené na karte.Prvý úspešný hráč ťahá karty, a potom nová hra začína.Hráč s najviac kariet, vyhráva.

2 Herné Módy: Vybrať medzi Rýchly-Play ( rýchlosť ) a Celkové ( najvyššie skóre vyhráva ).Zápas Majster Rada Hru je možné hrať sólo: riešiť hádanky na vlastnú päsť, alebo pokúsiť sa poraziť vaše najlepšie časy.

Zábavná Hra: najpodstatnejší prvok tento Zápas Dosková Hra je veľký, robustný bloky.Sú farebné a ľahké a zábavné, aj keď ste vystresovaní, ich umiestnenie je tá správna kombinácia.Pre 1-4 hráčov vo veku 3+.Ak chcete získať viac ľudí zapojených väčšina ľudí kúpiť viac ako dve.A zábava sa môže začať!

S pecifications:

Názov: Zodpovedajúce Master Hra

Materiál: vysoko kvalitného dreva

Veľkosť: pozri podrobné čerpanie

Platné vek: 3+

Balenie Zoznam:

Hra Blok*20

Výzvou Otázka Karty*60

Učenie Sa Angličtiny*1

Poznámky:

Vzhľadom na svetelné efekty a strelecké uhly, tam je farebný rozdiel v produkte, prosím pochopiť.

Vzhľadom na ručné meranie, je tam tolerancia do veľkosti výrobku.

Štítky: pamäť rada cestovanie, pamäť rady nápady, pamäť rada výročie, pamäť rada veselý, mi a2 pamäte dosky, black pamäť rada, pamäť rady eos, pamäť doskové hry, galaxy pamäte dosky, vrecoviny pamäte dosky etsy.

Špecifikácia

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Myslenie dosková hra
  • Certifikácia: Čína certifikované (3C)
  • Vekové Rozpätie: 14 Rokov & Up
  • Upozornenie: No