Ťažká Univerzálny Cv Spoločné Zariadenia Nástroj Kĺbového Hriadeľa Oddeľovač Splitter Odstraňovač Plne Nastaviteľný Montážny Nástroj Hot

u18286
Skladom
€5.78 €7.81

Funkcie:

Sa vzťahujú na všetky autá CV spoločné

Kĺbového hriadeľa splitter oddeľovač nástroj Plne Nastaviteľné

Spoľahlivá kvalita a pevná konštrukcia

Univerzálny CV Spoločné Zariadenia

Vysoká kvalita materiálu a odolná

Popis:

Plne Nastaviteľné

CV Spoločné Zariadenia

Kĺbového Hriadeľa Splitter Oddeľovač Nástroj

Špecifikácie:

Dĺžka: 25 cm

Šírka: 14 cm

Farba: Bronzové

Materiál: Kov

Package Zahrnuté:

1 x Oddeľovač Splitter Odstraňovač

Poznámky:

1. V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky.Zaručujeme štýl je rovnaký, ako je uvedené na fotkách.

2. Kvôli osobnej meracej techniky je iný, môže byť 1-3 cm chyba fyzického.Ďakujeme!

1. Prosíme o potvrdenie vašej adrese pred platby, by sme nie je zodpovedná vrátenie spôsobiť nie ponúkajú právo adresa(vrátane podrobné adresa, telefónne číslo ), všetky balík by odoslanie tak rýchlo, ako je to možné.

2.Za normálnych okolností, by ste získať balíček v 10-35 dní, ale Rusko, Brazília môže trvá 15-60 dni, ak nie ste získať balíček v 60 dní, najprv nás kontaktujte, radi by sme sa snažiť v našich silách, aby slúžil U.

3. Ak chcete získať balík rýchlejšie a zašleme vám ju DHL, EMS, ale musíte platiť extra expedičný poplatok.

1.Nie sme zodpovední všetky vlastné dane, ale my by sme vám napísať nižšiu hodnotu, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa colné daň,

2.Obvykle budeme deklarovať minimálnu Hodnotu, aby sa zabránilo vlastné dane, ale z dôvodu rôznych politík v rôznych krajinách, môžeme " t kontrolu tejto podmienky, aby kupujúci môže zaplatiť za niektoré vlastné dane.

3.Kupujúci môže nechajte nám správu a povedzte nám, akú hodnotu by ste chceli vyhlásiť, keď umiestnite na objednávku, radi by sme sa s tým vyrovnať, ako svoju správu.

1.Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!Takže prosím, nenechajte otvoriť akýkoľvek spor, alebo nám neutrálne alebo neutrálne spätnú Väzbu

2. ak nie ste spokojný s našim výrobkom po dostali , najprv nás kontaktujte, my vám ponúkneme uspokojivé riešenie na poslednú

31373

Štítky: spoločné oddeľovač, oddeľovač nástroj, auto ocele oddeľovač, definovať toe nail oddeľovač, extraktor hriadeľa, cv spoločné zariadenia, cv spoločné, prenosné oleja, odlučovač, cv spoločné odstrániť, cv nástroj.

Špecifikácia

  • Plech Nástroj Štandardky: 1
  • Farba: Zlato
  • Typ Plechové Nástroje: Plechové Nástroje Sada