RJH60F5DPK RJH60F5 Nový&originál

u37337
Skladom
€1.12

Vitajte v našom obchode!

Drahý Priateľ,

Ďakujem veľmi pekne za vašu podporu.

Ak akékoľvek iné requirments, ktoré iných dodávateľov a nás neukázalo v Urbanexploration.sk ,plz, kontaktujte nás na vytvoriť nový odkaz pre vás.

Pretože máme ešte veľké zásoby nemal odovzdať Urbanexploration.sk.

Naša spoločnosť sa vysporiadať s elektronických komponentov, viac než 20 rokov v demestic trhu.Od roku 2006 sme začali export našich výrobkov, aby overea.Sme pracuje s jednoduchý, ale silný Filozofia:ldquoWhat je dôležité pre každého zákazníka je dôležité, aby Liheng Technológie (HK) CO.,S.R.O.

Záručná doba je 3 Mesiace.

Platby

Pri nákupe na Urbanexploration.sk, vaše platby sú chránené Escrow.Sledovať, aby v ktorejkoľvek fáze pôrodu online a cítiť v bezpečí, že platba bude uvoľnená len dodávateľovi po potvrdení prijatia vašej objednávky.S Escrow, detailov o vašej kreditnej karte sú nikdy vystavená.

Prepravné podmienky

Na zaručenie dodacia lehota a bezpečnosti dodávky, sme LEN schopní loď položka na krajín

uvedené v Poštovné a Balenie.

Záruka

3 Mesiace Záruka.Kúpiť s dôverou!

Spätná väzba:

Milí Kupujúci, vážime si vášho podnikania, ak ste spokojní s našimi službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu.

Prosím, kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu.Naším cieľom je poskytnúť najvyššiu Úroveň Servisu, budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.

Kontaktujte nás:

Staráme sa o našich vážených kupujúci, ak máte nejaké otázky, náš Služby Zákazníkom štáby bude veľmi rád pomôže.Snažíme odpovedať na vaše e-maily, akonáhle je to možné, avšak vzhľadom na vysoký objem denný prichádzajúce e-maily a časové pásmo rozdiel, nemusíme byť schopní odpovedať na vaše e-maily ihneď.Prosím, dovoľte 24 obchodných hodín pre nás odpoveď.

Ďakujeme za vašu podporu!

Dúfame, že každý má príjemnú služobná cesta v našej predajni, a vítam vás na poďte ďalej!

Štítky: puška rozsahu 25 15x56, veža mod v2 roughneck, sony kamera ballhead, sony kamera rameno, sony c5502 zr obrazovke, sony c3 zaťaženie reproduktor, puška monopod amazon, puška rozloženie plastové, riflescope bestsight.

Špecifikácia

  • Názov Značky: WSMY
  • Pôvod: KR(Pôvodu)
  • Kompatibilné Značka/Model: ŽIADNE
  • Číslo Modelu: RJH60F5DPK RJH60F5 Nový&pôvodné%