24V 25AH Lítiová Batéria 24V 25ah EElectric Bicykli Batérie S 30A BMS a 29.4 V 2A Nabíjačku pre 250W 500W 350W Motor

u131910
Skladom
€220.91 €240.13

24V 25AH Lítiová Batéria 24V 25ah EElectric Bicykli Batérie S 30A BMS a 29.4 V 2ACharger pre 250W 500W 350W Motor.POZNÁMKA: motor je vo všeobecnosti 250W-500W, ak potrebujete viac ako 500W(ako 1000W/1500w ) kontaktujte, prosím, zákaznícky servis alebo správu, Vďaka!

Majte na skladovanie - v záujme udržania kapacity batérie, batérie a batériu sa odporúča skladovať -20~35, nízka vlhkosť vzduchu, a nie žieravý plyn. - batérie sú vyhnúť vysoká teplota a vysoká vlhkosť skladovanie, inak bude viesť k batérie úniku, hrdza a kapacita je nižšia. - dlhodobé skladovanie bude viesť k znižovaniu kapacity batérie a batériu, a maximálny výbojový kapacita môže byť dosiahnuté po 1-3 nabitia / vybitia cyklu je potrebné. - po uplynutí troch mesiacov, batérie nabiť a vybiť.Výstraha: - nedovoľte, aby prenesenia daňovej povinnosti, by mali byť batérie podľa polarity na správne pripojenie, nie na zadnej strane. - nedovoľte, aby skrat, inak to bude spôsobiť trvalé poškodenie. - batéria nie je možné používať v extrémnych podmienkach, ako sú: medzné teploty, hĺbka cyklu, extrémne cez nabite a znovu vybite. - obchod batérie na chladnom, suchom mieste, ak veľký počet batérie sú uložené alebo expedovaný. - nie priamo na batériu spájky. - ak je batéria je hlučné, vysoká teplota, porucha a iné abnormálne situácie, prosím, prestaňte. - nedávajte do ohňa ani sa nepokúšajte rozoberať, batéria sa môže spaľovať alebo produkujú škodlivé látky. - neumožňujú použitie starej batérie alebo polovica batériu za novú batériu, inak bude vyrábať absolutórium. - neukončite shell a vyberte batériu bunda trubice. - nedovoľte, aby sa batéria dostala do vody.Poznámka: - batéria by mala byť nabitá pred použitím. - plnenie metóda podľa technickej špecifikácie našich. - použite nabíjačku pre nabíjanie. - batéria by sa malo zabrániť v používaní tesnenia, by mali poskytnúť zodpovedajúce vetranie prístroja, inak batérie môže vyrábať vodík, v prípade bod vznietenia spôsobí explóziu. - neskúšajte batériu oddelenie alebo medveď lisovania a kolízie, môže viesť k batérie horúčka, zúrivý, vysypaný zásaditý elektrolyt sa poškodenie kože a očí, môžete tiež jesť oblečenie. - by mali batérie uchovávajte mimo dosahu dieťaťa, ak požití kontaktujte lekára.Keď je batéria nie je používaný, mala by byť odstránené zo zariadenia. - pri prvom použití novej batérie alebo dlhodobé skladovanie, používanie, využitie elektrickej energie, ako. - nedotýkajte sa batériu, keď je horúce, kým sa neochladí. - keď sa batéria používa, zariadenie by malo byť vypnuté, keď energia sa používa, aby sa zabránilo cez výboj. - vytiahnite batériu, mal by mať batériu terminálu a nemôžu držať líniu. - po batérie sa používa, ak je batéria horúca, môže byť umiestnený v mieste, kde vzduch nie je priamo v mieste, ventilácie a žiadne priame slnečné žiarenie.

Kvalitu Sme profesionálne Elektrický bicykel, batéria dodávateľa na Urbanexploration.sk, Máme ideálny výrobný proces a všetky druhy vedecké riadenie nástrojov na kontrolu kvality,batéria je úplne nový a každej položky môžete kúpiť od našej spoločnosti bol compeletly testované pred doprava , tak môžeme zaručiť kvalitu.Služby, Sme ochotní odpovedať na všetky otázky o produktoch, bez ohľadu na to, Pre predaj alebo po predaji.Záleží nám na spokojnosti zákazníkov!Ak máte akékoľvek otázky,pls kontaktujte nás priamo, alebo nechajte nám správu,budeme odpovedať v čo najkratšom čase.Vrátenie dane, Ak ste obdržali tovar, prosíme, skontrolujte množstvo a kvalitu časom.ak je nejaký problém v 7days,Spätnej väzby, dôvod, kde sa zle k nám.budeme vyriešiť hneď, ako sa posiable,Ak výrobky, ktoré ešte nevedia pracovať,Budeme posielať nové výmenu alebo vrátenie peňazí raz položku prijaté.Spätnej väzby spätná Väzba bude ľavej včas po spätná väzba bola prijatá.Mali by tam byť žiadne problémy s nákupom, prosím, nenechávajte neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, než sa obrátite na nás na uznesenie.Snažíme sa, aby každá transakcia pozitívne skúsenosti a bude robiť všetko pre to, aby správne žiadny problém.Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo obavy pred alebo po nákupe.Zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti.

Štítky: potítka bumvor ip67, telefón prípade nubia svetlo, redmi notebook 10 načechraný, ženy kabelky hanerou, vodotesná páska plesní, telefón prípade note8 bling, dámske priestor tepláková súprava, telefón prípade oppo a91 64, potítka black metal.

Špecifikácia

 • Kapacita: 21 - 30Ah
 • Vhodné pre motor: 500W 350W 250W
 • Napätie: 24v
 • certifikovaný výrobok: CE
 • Platné Typ: elektrické bicykle,autá na Elektrický pohon, lítium-autá
 • nabíjacieho prúdu: 2 písm. A)
 • Štandardné Napätie: 24(V)
 • Rozmery: 390*75*110(mm)
 • Model: H2426
 • Vlastné Spracovanie: Y
 • Menovitý Výkon: 26000(mah)
 • Názov Značky: ETARIO
 • typ batérie: Batérie
 • Druh: Lítiová Batéria