V 2019.12 MB Star SD Pripojenie C5 XENTRY Diagnostické WIFI pre Benz Multi-Jazyk S 320GB HDD Full Software Notebook S CF-19

u96406
Skladom
€692.28 €706.41

V2019.12 na Mercedes Benz DoIP Xentry Pripojiť C5 SD Pripojenie Wifi MB Star C5 Kartu Auta S CF-19

Poznámka:Cf19 je z druhej ruky počítač, nie je úplne nové.Všetky konfigurácie sú nepoškodené, v poriadku, žiadny problém.

pre Benz c5 môže poskytnúť kompletnú diagnostiku pre najnovšie hybridné W222. A to má kvalitatívne zlepšenie v oblasti hardware a software podľa oprávnenia diagnostické rozhranie na ovládanie softvéru.

Nástroj ponúkame na predaj nezahŕňa xentry kartu, môžete vybaviť sami alebo vybrať iné notebooku, to je len ako zobrazenie, žiadne špeciálne požiadavky.

Podpora Viacerých Jazykov: Angličtina, Francúzština, Nemčina, Taliančina, Japončina, Kórejčina, Španielčina, Zjednodušená Čínština, Čínština Tradičná.

Xentry Pripojiť DoIP Zoznam Softvéru:

1. DAS/Xentry 2019.12

2. EPC WIS čistý 2019.12

3.ST Finder 2019 voliteľné:Časť poloha vyhľadávanie

4. STARUTILITIES : pohyb systém riadenia a self-test

5. SDMEDIA 2014

6. PL71

7. Vediamo

Softvér bezplatná aktualizácia súborov.

Na XENTRY Pripojiť C5 je naozaj vybavené C5 inžinier Internet software (interné HDD + externý HDD).A čo viac, tento Skutočný MB SD C5 má počítač nie je obmedzenie vyžaduje iba 4GB skladovanie najmenej.Môžete si kúpiť Lenovo T410 4GB alebo EVG7 4 GB Tablet Súpravy, alebo použite svoj vlastný notebook.

Xentry Pripojenie (VCI+) Technické Parametre:

1.OS: Windows Embedded Štandardu 7(32bit)

2.Procesor: ArrandaieCeleron P4500 oder P4505(38W TDP)

3.Pamäť: 4G pevný disk s 256 GB SSD

4.Displej: 128*64 PX

5.Batéria: 40 minút (Pri CPU kapacitou na 60%)

6.Pripojenie na sieť: WLAN : IEEE802.11a/b/g/n2.4+5 GHZ

Tento spôsob pripojenia: podpora bezdrôtovej pripojenie cez 1000M workshop prepínače, tiež podporujú káblové pripojenie.

Aký rozdiel na diagnostické systémy založené na Xentry Pripojenie z iného zariadenia, ktoré sa používajú na diagnostiku automobilov Mercedes?

Hardvér, napriek podobnosti veľa riešení s multiplexery SDConnect - ale rôznych Všetky diagnostického softvéru je vložený do Xentry Pripojiť multiplexer sám.

Riadiaci softvér môže byť nainštalovaný na každom počítači s Windows 7 - 32-bitový alebo Windows 8 - 32-bit a slúži len na komunikáciu s multiplexer

Licenčný systém je prepracovaný - teraz licencie sú uložené na MB servery - Akékoľvek licenčné zmeny sú sledované na multiplexer, keď je pripojený do siete Internet.

Prečo si vyberiete Xentry pripojiť C5?

Po roku 2015, všetky Hviezdy Diagnostiku zariadení už nie je podporovaný.Po prvé, to znamená, že nie je aktualizácia diagnostické údaje pre najnovšie osobné automobily a ich systémami, ako aj nedostatočná možnosť kódovanie a programovanie elektronických jednotiek vzhľadom k počtu softvér úrovni dát v prístroji, z údajov v elektronických riadiacich jednotiek automobilov.

Už na konci roku 2014, na väčšine predajcov, takmer všetci už boli použité Star Diagnóza Compact4 s SDConnect DoIP multiplexery boli takmer úplne odstránené.Namiesto toho, predajcovia dostali Xentry Kit sady, ktoré obsahujú najnovšie Xentry Pripojiť multiplexery a Xentry Kartu tablety od firmy Panasonic.Tablety sú na zákazku, hoci majú tiež "civilné" verzie - Panasonic Toughbook CF-D1, trochu nižšej kvality, pokiaľ ide o výdrž batérie do pôvodného Xentry Kartu, ale má oveľa silnejší konfigurácie.

Úprimne, je potrebné použiť Xentry Kartu na non-predajca služieb sa zdá trochu prehnané sa mi.S predajcami, všetko je jasné - boli nútení používať toto zariadenie.

A čo workshop služby?Nepochybne, tablet od Panasonic nie je veľmi zlé ...Ale ...Jeho cena je skľučujúce.Náklady na Japonskej tablet je možné kúpiť ks osem nových notebooky alebo tablety od iných výrobcov.

Takže , odporúčame kúpiť Xentry pripojiť z nás , a potom si kúpite notebook sami .softvér z ktorých Xentry Pripojenie je riadený môže byť inštalovaný bez problémov na akomkoľvek počítači, ktorý má 32-bitovú verziu systému Windows 7, Windows 8 alebo Windows 10. Je jasné, s Xentry Pripojiť sám nie je alternatíva .

Koniec koncov, v tomto voľba existuje mnoho dôvodov, ktoré podporujú jeden na rozhodnutie.Hlavná vec je jedno: od roku 2015, diagnostické multiplexer Xentry Pripojiť C5 stáva len jeden používa na predajcov.

Teda, nákupom tohto zariadenia, nie zaostávajú za pokrok.Používate vo vašej práce to najlepšie, čo je dnes k dispozícii.Každý váš klient, vidieť na vlastné oči, že ste vo vašej práci používať rovnaké zariadenie, ktoré videl na predajcu čerpacej stanice, pochopí, že urobil správne rozhodnutie zveruje jeho auto do špecialistov.notebook cf19 dotykový displej

CPU I5/U540/MK4 RAM 4G/DDR3 obrazovky 10-palcový LED displej 1024*768 ruka dotyk rotačný systém WIN XP A WIN7 32/64 BIT

Štítky: 19-palcový batoh, c6 xentry, notebooku panasonic toughbook, das xentry hdd, xentry, j2534 pass thru, softwar, mp-hviezdičkový c3, vna analyzer, mercedes star diagnóza softvér.

Špecifikácia

 • Položka Dĺžka: 15inch
 • Položka Druh: softvér
 • Verzia Softvéru: 2019.09
 • Názov Modelu: MB Star sd C5
 • Názov Značky: RIOOAK
 • Položka Šírka: 15inch
 • Hardvéru Verzia: najnovšie
 • Špeciálne Funkcie: WIFI
 • Položka Hmotnosť: 4kg
 • Druh Materiálu: Plastové
 • Položka Výška: 8inch
 • elektronické: No
 • Externé Testovanie Certifikácia: ce