DC12V 10A 1 Kanál rf Diaľkového Ovládania RF Bezdrôtové Relé Prepínač Pre DIY Integrované Obvody Časť

u127426
Skladom
€8.50 €9.77

Rozsah použitia:

Tento produkt je obvykle aplikuje na multi-channel elektrických dverí a okien, riadny elektronický zámok, prepínač, elektrické garážové dvere, okná, zdvíhacích zariadení ,priemyselnej automatizácie a riadenie, všetky druhy proti krádeži alarm ,bezpečnostné a iné polia .Diaľkový ovládač podporuje používanie, ktoré tvoria kompletný set bezdrôtových inteligentný systém diaľkového ovládania .Má široké spektrum použitia.

Špecifikácie:

Prevádzkové Napätie: DC24V

Prevádzkový Prúd: 6Ma

Prevádzkové Frekvencie: 315mhz/ 433 MHz ( Frekvencia 433 MHZ ) Poznámka: 433mhz a 315 mhz sú k dispozícii ,315mhz budú zaslané ak nie je dopyt na frekvenciu

Prevádzková Teplota: -10C ~ +60C

Citlivosť prijímača: -105dBm

Výstupné Napätie: AC / DC (voliteľné)

Výstupný Prúd: 10A

Kód :Učenie kód .

Veľkosť: 55*32*16 mm

Výstup pracovných spôsobom:

Self-locking: Pripojte jumper 1 s vyrezávanie spp. ( Self-locking ovládanie režimu :Stlačte spínač je na zaťaženie, stlačte rovnaké prepnite opäť na odpojenie záťaže .Potrebujete jeden kanál, prepínanie a jedného tlačidla diaľkového ovládača.)

Jog---Na vyrezávanie spp nie je obsadená, jumper 1 a jumper 2 nepripájajte ani.Stlačte spínač je na zaťaženie ,uvoľnite sa na odpojenie záťaže.Tiež potrebovať jeden kanál, prepínanie a jedného tlačidla diaľkového ovládača.)

Inter-lock------- Zapojte jumper 2 s vyrezávanie spp (Stlačiť jeden vypínač je na zaťaženie , stlačte ďalší spínač na odpojenie záťaže . (Je potrebné jeden kanál, prepínanie a 2 stlačením tlačidla diaľkového ovládača.)

Vzdelávanie a odstránenie metóda:

1 .Tam je učenie tlačidlo na ovládacom paneli dotykový spínač, tlačidlo sa používa na poučiť a odstrániť kód.

2 .Stlačte a podržte tlačidlo učenia tlačidlo na tri sekundy.Keď indikátor bliká, sme zadajte vzdelávania štátu.Stlačte akýkoľvek kláves na diaľkový ovládač na vyslanie signálu, indikátor bliká dvakrát a vypnutie .To znamená, že sa budete učiť sa to úspešne.

3 .To môžete dozvedieť viac ako 12 KS 2262 alebo 1527 čip s rôznymi kód bezdrôtový diaľkový ovládač.

4. Vymazať diaľkové ovládanie metóda: podržte vzdelávania tlačidlo približne na 8 sekúnd, kontrolka zmení na vypnuté, potom kód, ktorý ste sa naučili predtým, sa vymažú.

Milí priatelia, prosím, na vedomie, že toto je prijímač.To musí byť zhodné s diaľkovým ovládaním.a to nie je možné používať samostatne

Balík Obsahuje:

1 x Prijímač

1-4*vysielač (vrátane batérie)

1.Escrow je akceptované iba(Prostredníctvom Visa, MasterCard, Western Union, QIWI,a wir e prenosu cez banky). 2.To zvyčajne trvá 24 hodín platba dorazí na účet predávajúceho.Banka môže odmietnuť platbu za 24 hodín,tak pre obchodné bezpečnosti,začneme zariadiť, aby po zaplatení príde úplne. 3.Niektoré krajiny, žiadosť colného sadzobníka pred odoslaním balík na kupujúceho.Kupujúci by si mal byť vedomý vlastnej colnej politiky ako sadzobníka sa hradí kupujúci. 1.Všetky položky sú skladom, a expedovaný k vám do 3 dní po vašu platbu. 2.Upozorňujeme, že položky zakúpené na dovolenku sú expedované nasledujúci pracovný deň. 3.Ak nemáte príjem tovaru do 30 pracovných dní po zaplatení poplatku za Čína príspevok alebo iné, prosím, kontaktujte nás.Budeme sledovať zásielky z nášho agenta a odpovieme vám čo najskôr. 4.Môžete si vybrať Čína príspevok, ePack,EMS,DHL,UPS a pod základne na vaše potreby. 5.Akékoľvek ďalšie otázky alebo problémy, neváhajte ma kontaktovať. 1.6 mesiacov.Kúpiť s dôverou! 2.Ak položka je chybné v 3 mesiace, zašleme vám na výmenu bez extra nabíjačku, alebo ponúknuť vrátenie peňazí po prijatí chybné položky. 3.Ak položka je chybný, po 3 mesiacoch, stále sa môžete poslať späť k nám.My vám pošleme novú po obdržaní chybné položky.Ale budete musieť zaplatiť navyše, expedičný poplatok. 1.Milí kupujúci, ak ste spokojní s našimi tovar a služby,láskavo nám dať 5 hviezd, a my sa vám dať 5 hviezd a pozitívnu spätnú väzbu. 2.Ak ste spokojní s týmto nákup,Prosím, dajte nám šancu robiť veci priamo pred odchodom, negatívny/neutrálne komentár.Prosím, neváhajte a kontaktujte nás ohľadom na vaše otázky.Odpovieme vám včas, a to v našich maximálne úsilie na podporu vás, kým budete spokojní. 3.Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na kúpu a otázky, sme vám radi k vašim službám.

Štítky: ovládanie remot, relé jednotky, chunghop, Obvod Ovládanie, 4ch rf, 433 mhz prepínač, rada obvodu, DC Motor, 433 MHz, riadiaca jednotka.

Špecifikácia

  • Bezdrôtová Komunikácia: RF
  • Použitie: Elektrické Dvere