F-SC63LB Bezplatnú prepravu 2 ks doprava Zadarmo SC63 štandardné valec jednom uchu konektor F-SC63LB

u124260
Skladom
€10.22 €12.02

POZNÁMKA: NÁKUP DVOCH BALÍKOCH VYŠŠIE, VIAC ÚSTUPKOV, PROSÍM, KONTAKTUJTE MAJITEĽA!

1.ROZMERY :

2. DOPRAVA

AK NIE SÚ ŽIADNE ŠPECIÁLNE POŽIADAVKY, PREDVOLENÉ VLASY ČÍNA PRÍSPEVOK AIR MAIL.AK BUDETE POTREBOVAŤ ĎALŠIE OBCHODNÉ KURIÉRA, PROSÍM, OBRÁŤTE SA NA OBCHOD.

3. ZÁSADY VRÁTENIA PEŇAZÍ

100% ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ NA EY POLOŽKY.PROSÍM, KONTAKTUJTE NÁS WITHIH 24 HODÍN PO DOSTAL POZEMOK, VRÁTENIE PEŇAZÍ INCLUDINGS P&P BUDE POSKYTNUTÉ V PRÍPADE, ŽE POLOŽKA(Y) SÚ V PÔVODNOM STAVE.

4. SPÄTNÁ VÄZBA & HODNOTENÍ:

SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKOV JE PRE NÁS VEĽMI DÔLEŽITÉ, AK STE SPOKOJNÍ S NAŠIMI VÝROBKAMI, PROSÍM, NENECHAJTE KOVÁČ ZANECHAŤ 5 HVIEZDIČIEK SPÄTNÚ VÄZBU PRE DRDER.

AK NIE SAISFIED, PROSÍM, KONTAKTUJTE NÁS PRED ZANECHAŤ AKÚKOĽVEK NEGATÍVNU SPÄTNÚ VÄZBU ,CHÁPEME CONCEMS A POCIT, KTORÉ BY STE MOHLI MAŤ , BUDEME SA SNAŽIŤ V NAŠICH SILÁCH VYRIEŠIŤ PROBLÉMY, PLIASE DAJTE NÁM ŠANCU, ĎAKUJEM!

5. LÁSKAVO POZNÁMKA

DRAHÝ PRIATEĽ,ZVYČAJNE SME ZNÍŽIŤ CENU NA FAKTÚRE AVOED DANE, NORMÁLNE, USA NIE JE ŽIADNY PROBLÉM, ALE PRE NIEKTORÉ KRAJINY, TO JE TROCHU ŤAŽKÉ, AKO JE KANADA, AK TAM JE NEJAKÁ DAŇ ÚČTOVANÁ PODĽA GOVERMENT, ZÁKAZNÍK BY MAL BYŤ ZODPOVEDNÝ ZA DANE ,ĎAKUJEM!

Štítky: nebezpečenstvo auta, vzduch valec 1000mm mŕtvica, valec tesnenie, sc40, súprava pneumatický, sc32, 63mm pneumatických valcov, vzduch valec sc80, vzduch valec 100, sc50.

Špecifikácia

  • Druh: Valec
  • Číslo Modelu: F-SC63LB