Život Prídavného Sedadla Hot tub Spa Kúpele Vankúš Nafukovacie Ideálny pre Dospelých, alebo pre Deti

u62846
Skladom
€16.25 €16.76

Pohodlné a atraktívny dizajn pevnosti a veľkosti môžu byť upravené podľa množstva používanej vody Vyrobené z materiálu, ktorý odoláva na ťažkých bremien a tepla Jednoduché vyplnenie vďaka jeho pripojenie na štandardné hadice potrubia alebo ťuknite na položku Doprava Ecomomy prepravu spôsobom:

Máme loď väčšina položiek k USA, Austrália,veľká BRITÁNIA,Rusko, Európa e-pack alebo Čína registra post air mail, zvyčajne trvá 7-12days.

V iných krajinách prostredníctvom Čína registra Post Air Mail,položky poštovné zvyčajne trvá 12-35 dní za doručenie.

Máme loď položky na celom svete.

Kupujúci by mal skontrolovať, položku po položke doručená, ak poškodený, prosím kontaktujte nás okamžite, budeme Loď, ktorú inom prípade potreby

Štandardná doprava:

Bude posielať veľké položky DHL/UPS/Fedax/EMS,Pre vzdialených okresoch, bude informovať zákazníka bude mať extra diaľkové poplatok za normálnych okolností trvať 4-6days.

Dodacia lehota:

Bude lode von do 2 pracovných dní pre väčšinu položiek

Vlastné povinnosti:

Vážený zákazník

prosím, láskavo si naše ceny nezahŕňajú určenia cla,

keďže každá krajina má rôzne sadzby dane a politiky, v niektorých krajinách sú bez dovozu dane, niektoré musieť zaplatiť.

Bude písať s nízkou hodnotou na faktúru, na základe vyššie uvedených dôvodov pre vyhnúť sa alebo znížiť možné daní

Ak clo a DPH sa vyskytujú budete musieť zaplatiť

Poznámky: Vlastné povinnosti sa účtuje vlastné a nie je týkajúce sa prepravy nákladov, ktoré je zaplatili u nás, keď doprava

vďaka za pochopenie druh

Návrat:

Dúfajme, že sa nebudete musieť vrátiť tovar, však, ak ste urobiť, je naším cieľom je, aby to tak jednoduché, ako je to možné.

1. Ak sa dostanete položky chybný, alebo nefunkčné,obráťte sa na nás pre výmenu

2. ak si objednáte nesprávne položku žiadny z predávajúceho chybu a trvám na oplátku, budete musieť dovoliť prepravné náklady aj náklady na dopravu došlo vás

Spätná väzba:

Spokojnosť zákazníkov je pre nás veľmi dôležité.Ak máte akýkoľvek problém s vašou objednávkou,prosím kontaktujte nás a my sa budeme snažiť, aby ste spokojný,

prosím, nenechávajte negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu, než sme vyriešili váš problém.Zaručujeme, že váš problém bude vyriešený rýchlo.

Ako dlho, ako ste spokojný s vašim nákupom , prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu.

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité ovplyvňuje náš vyhľadávač umiestnenie na eBay.Necháme pozitívnu spätnú väzbu pre vás na oplátku automaticky, akonáhle obdržíme vašu spätnú väzbu.

Kontaktujte nás: Retail + Veľkoobchod sú k dispozícii

Akékoľvek Otázky,neváhajte nás kontaktovať

Poznámky: sme najväčším distribútorom na svete Vždy, neváhajte a kontaktujte nás pre získanie lepšiu ponuku, ak potrebujú hromadnú objednávku Ďakujem

Štítky: LED sprcha set, uhlie kúpeľ, bathub batérie, kúpele, detská kúpeľ mat sedadla, čerpadlo whirlpool, opierky hlavy vo vani, ovládanie spa, vaňa darčeková sada, jet whirlpool.

Špecifikácia

  • Hlavný Materiál: Iné
  • materiál: Plastové
  • Číslo Modelu: Prídavného Sedadla
  • Názov Značky: FGHGF
  • Druh: Vaňa Hardvéru Sady
  • Povrchová Úprava: ŽIADNE